HOSTED EXCHANGE

HOSTED EXCHANGE

''Geleceği Şekillendirin, Bulutun Gücüyle: Hosted Exchange ile İleriye Adım Atın''

İşinizin Tam Kontrolü Elinizde: Exchange Mail ile Her An, Her Yerde

Profesyonel Mail İletişiminde Benzersiz Deneyim

Artık işlerinizi her nerede olursanız olun yönetmek mümkün! Exchange Mail, sunduğu eşsiz özelliklerle, iş mail trafiğinizi dünyanın her yerinden kontrol etmenizi sağlar. İş yazışmalarınızı, toplantıları ve projeleri organize etmek artık daha kolay. İşletmenizi ofisiniz dışında olduğunuzda da tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz.

Exchange Mail sayesinde ActiveSync özelliğini kullanarak iPhone, Windows Mobile ve Android gibi mobil cihazlarınızla uyumlu çalışabilirsiniz. E-posta, ajanda, adres defteri ve görevler her zaman ve her yerden sadece bir dokunuşla erişilebilir durumda olacak. Exchange Mail, kesintisiz ve güvende iletişim imkanı sunarak işinizi daha etkin hale getiriyor.

 

İşlerinizi Her Yerden Yönetin

Exchange Mail, sahip olduğu benzersiz özellikler ile profesyonel mail trafiğinizi bulunduğunuz her yerden kontrol etmenizi sağlar. Tüm iş yazışmalarınızı, toplantılarınızı ve projelerinizi Exchange ile organize edebilir, ofis dışında olduğunuz zamanlarda bile işletmeniz üzerinde %100 kontrol sahibi olabilirsiniz ActiveSync özelliği sayesinde iPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar.

 

Kurumsal İletişimi Yükseltin: Exchange Mail Hizmeti

Etkin İş Çözümleriyle Dolu, Profesyonel Bir E-posta Deneyimi,

İşletmeniz için Exchange Mail, sınırsız depolama alanı ve profesyonel bir e-posta hizmeti sunuyor. Tüm yazışmalarınızı, endişe duymadan ve kota sorunu yaşamadan arşivleyebilirsiniz. Anti-Spam özelliği sayesinde, gereksiz mailler artık mail kutunuzu doldurmayacak. İşletmeniz için en iyi iletişim deneyimini yaşamak için Exchange Mail'e geçin.