Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama alanında müşterilerimize ne gibi hizmetler sunuyoruz....

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)


Son zamanlar da sıkça duyduğumuz arama motoru optimizasyonun (SEO), dijital marketing yapısında ilk uygulanması gereken çalışmadır, internet sitenizin arama motoru kurallarına uygun hale getirilerek ilgili aramalarda sonuçların en üst sıralarında olmasını sağlayan yöntemdir. İki tür seo stratejisinden bahsedebiliriz, site içi ve site dışı seo. Özellikle site dışı seo çalışmaları uzun soluklu bir çalışmadır.

İçerik Pazarlaması


İçerik pazarlaması ile amaç hedef kitlenin ilgisini çekmek. Siteniz de yer alan organik metinler ya da içerikler uzun vade de size oldukça yüksek bir rank kazandıracaktır..

E-posta Pazarlaması


Dijital pazarlama türleri arasında geçerliğini yitirme noktasına gelen e-posta pazarlaması , doğru kullanıldığında hızlı dönüşler elde etmenizi sağlar.Özellikle potansiyel müşterilere iletildiği için dönüşüm oranı oldukça yüksektir.

Sosyal Medya Pazarlaması


Sosyal medya pazarlaması, bir işletme için en önemli detaylardan biridir. Özellikle düşük bütçe ile çok fazla geniş kitlelere ulaşmayı sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Sosyal medya reklamlarında da artık adwords reklamlarında yapabildiğimiz kriterleri uygulayabiliyoruz.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

Arama motoru pazarlaması, arama motorlarının sonuç sayfalarına reklam verme yöntemidir. En önemli faydası adwords maliyetlerinin düşürülmesi ve gösterim sayısının hızla artmasıdır. Seo ile organik trafik alabilirken, sem çalışması ile reklam veren rakiplerinizin hızla önüne geçersiniz.